07. septembra 2017

90-letnica Karla Piškurja

17. avgusta je visok življenjski jubilej praznoval Karel Piškur iz Straže. Poleg župana Dušana Krštinca so mu ob visokem jubileju vse lepo zaželeli tudi predstavniki društva upokojencev Straža in KORK Straža.

Gospod Karel želimo vam vse lepo in še veliko zdravih let.

Piškur1

Redni letni zbori društev

18. februarja 2019

V soboto, 16.02.2019, so potekali redni zbori  članov Društva upokojencev, ZŠAM Straža in PGD Dolenja Straža. Na povabilo društev so se župan in članici občinske uprave udeležili posameznih zborov. Na zborih so bila predstavljena poročila za preteklo leto ter  programi dela za leto 2019.  Več »