20. december 2017

Prižig novoletnih lučk

Otroci iz vrtca Krkine lučke so v četrtek 7.12.2017 obiskali župana Dušana Krštinca in njegove sodelavce. Pred novoletno jelko so zapeli nekaj pesmic in skupaj z županom prižgali novoletne lučke na smreki pred Občino. Župan pa je skupaj s sodelavci za vse pripravil topel čaj in sladko presenečenje.

Sprejem otrok

Voščilo župana ob občinskem prazniku

20. april 2018

Spoštovane občanke, spoštovani občani,ob našem skupnem prazniku, ko praznuje naša občina, iskreno čestitam in želim vsem in vsakemu občanu posebej vse dobro in veliko uspehov na osebnem, poslovnem in vseh drugih področjih delovanja.Prav lepo ste vabljeni na osrednjo prireditev, kjer se bomo dobitnikom letošnjih občinskih priznanj zahvalili za njihovo požrtvovalno ...Več »