16. november 2016

7. Martinov pohod

Občina Straža je letos skupaj v sodelovanju z Društvom vinogradnikov Straža, Turističnim društvom Straža in domačini vasi Zalog organizirala 7. Martinov pohod. Kljub slabemu vremenu, se je pohoda udeležilo približno 30 ljudi. Štart pohodnikov se je pričel ob 9. uri na železniški postaji v Straži. Pot so nadaljevali do Zaloga, kjer so se udeležili svete maše in blagoslova letošnjih vin z domačim župnikom Jožetom Mervarjem. Po dobrem okrepčilu so nadaljevali pot v Novo goro, Staro goro in Straško goro, kjer so lahko okušali mlada vina. V straški gori pa jih je čakal še zaključek s toplo malico. Glede na to, da jih je celotno pot spremljalo slabo vreme, pa lahko zaključimo z mislijo, da vztrajnih pohodnikov tudi dež ne zmoti.

Martinov pohod 1        Martinov pohod 2      Martinov pohod 3     Martinov pohod 4

Lokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol

18. maj 2017

Lokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šolLokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol   Več »