10. januarja 2017

90 let gospe Ide Pavček

Danes, 10. 01. 2017 je bil za gospo Ido Pavček iz Drče prav poseben dan, saj je praznovala častitljiv okrogli jubilej – 90. let. Ob tej priložnosti jo je obiskal domači župan s sodelavci ter predstavnici Rdečega križa.

Gospe Idi Pavček želimo še na mnoga zdrava leta.

Uspešno izpeljano 1. srečanje za starejše občane

22. oktobra 2018

V petek, 19.10.2018 smo v večnamenski dvorani Kulturnega doma v Straži uspešno izpeljali 1. srečanje za starejše občane naše občine v sodelovanju z Društvom upokojencev Straža, Rdečim križem Straža ter Karitasom Straža. Srečanja se je udeležilo lepo število naših občanov, kar nas še posebej veseli. Dogodek je s svojim znanjem o ...Več »

Prvi prevoz starejše osebe - prostovoljni šofer