02. julija 2018

90 let gospe Marije Brsan

Danes, 02.07.2018,  je  župan Dušan Krštinc skupaj s predstavnicami Rdečega križa, Društva upokojencev Straža ter Karitasa  na njenem domu obiskal gospo Marijo Brsan, ki je včeraj dopolnila častitljivih 90 let. Gospa Marija se je obdana s svojimi otroci obiska zelo razveselila. Župan ji je za visok življenjski jubilej izročil darilo ter ji zaželel vse lepo in še veliko zdravih let.

Sprejem evropskih prvakov v raftingu

11. julija 2019

Vabilo - sprejem raftarjev 2019 - Banja LukaVeč »

Sprejem evropskih prvakov v raftingu