01. april 2016

90-letnica gospe Albine Kum

90-letnica gospe  Albine Kum

Župan Dušan Krštinc je s predstavnico  Rdečega križa  Marijo Zupančič,  predstavnico  Društva upokojencev Straža Rozino Kum obiskal 90-letnico Albino Kum. Slavljenki so  vsi povrsti zaželeli še obilo zdravih let.

slika Kum

Tradicionalni slovenski medeni zajtrk

17. november 2017

Tradicionalni slovenski medeni zajtrkDanašnjega vseslovenskega medenega zajtrka se je na povabilo osnovne šole udeležil tudi župan Dušan Krštinc s sodelavko. Pozdravil je osnovnošolce ter jim spregovoril o pomenu pozitivnega učinka čebel na ekosistem in pozitivnih učinskih medu na pri prehrani, zdravju in počutju.Kasneje se je pridružil tudi zajtrku otrok v ...Več »