19. februar 2016

90-letnica gospe Frančiške Vodnik

V mesecu januarju je visok življenjski jubilej praznovala Vodnik Frančiška.  Ob tako častitljivem jubileju so jo obiskali  župan Dušan Krštinc, predstavnika Društva upokojencev Straža Rozina Kum in  Pavček Leopold  ter predstavnica KORK Straža Marija Zupančič. Župan je slavljenki zaželel  še veliko zdravih krepkih in veselih let.

Slika

Čistilna akcija urejanje brežin in struge reke Krke

27. februar 2017

Čistilna akcija urejanje brežin in struge reke KrkeV občini Straža se je v soboto, 25.02.2017 vršila delavno čistilna akcija urejanja brežin in struge reke Krke. Potekala je od 8:00 do 12:00 ure. Zaključila se je s skupno malico pri gasilskemu domu v Vavti vasi.Sekanje, požiganje ali drugačno uničevanje živih mej, ...Več »