16. november 2016

90-letnica gospe Olge Bele

90-letnikom se je danes pridružila tudi gospa Bele Olga iz Straže. Tudi gospo Olgo je ob visokem jubileju obiskal župan Dušan Krštinc ter predstavnici rdečega križa Marija Zupančič in Marija Kulovec. Vsi skupaj so ji zaželeli še veliko zdravih let.

Bele olga

Lokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol

18. maj 2017

Lokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šolLokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol   Več »