17. februar 2017

90-letnici

Praznovanje 90-letnic

V mesecu februarju sta okrogli 90-ti jubilej praznovali kar dve naši občanki, skoraj bi lahko rekli sosedi iz Rumanje vasi. V četrtek, 9.2.2017 je svoj okrogli jubilej praznovala gospa Vovk Viktorija, teden dni kasneje, v četrtek, 16. 2. 2017 pa je svoj praznik praznovala tudi gospa Berkopec Jožefa. Obe sta se razveselili obiska župana Dušana Krštinca s sodelavci, ki ju obiskal na njunih domovih, jima ob tej priložnosti izročil darilo ter jima zaželel zdravja in sreče tudi v bodoče.

Gospa Vovk Viktorija

P1150838     P1150840

Gospa Berkopec Jožefa

P1150843   P1150850