19. februar 2016

Čiščenje zaraščenih površin v športnem parku Breza

Delavci režijskega obrata Občine Straža so letos v zimskem času opravili čiščenje zaraščenega terena v športnem parku Breza. Po osamosvojitvi Slovenije se to območje ni več vzdrževalo, saj ni imelo več vojaškega značaja, po denacionalizacijskih postopkih pa tudi ni imelo jasno določenega gospodarja zemljišč. Občina Straža je pričela na področju bivšega letališča urejati zaraščena zemljišča, tako da bodo uporabna za namene rekreacijskih in športnih prireditev.

SekanjeBreza

Obnova prostorov v Domu partizana

18. januar 2018

Obnova prostorov v Domu partizana  Več »