18. september 2017

Delavnica “Kako ohraniti vitalnost”

V sklopu Evropskega tedna mobilnosti smo danes, 18.9.2017 organizirali delavnico z naslovom Kako ohraniti vitalnost, katero je izvedla gospa Brigita Zupančič Tisovec – Nacionalni promotor zdravja iz Nacionalnega inštituta za javno zdravje. Na delavnici so bila z aktivnimi pristopi predstavljena z znanstvenimi dokazi podprta dejstva, ki ohranjajo človekovo vitalnost. Zdrave izbire so za krepitev in ohranjanje zdravja in preprečevanja invalidnosti ključnega pomena, zato smo spregovorili o nekaterih mitih in resnicah  s področja zdrave telesne dejavnosti.

Delavnica 1 Delavnica Delavnica 2 Delavnica 3

Teden otroka

12. oktober 2017

Teden otroka 2017Letošnji Teden otroka je potekal od 8. do 12. oktobra pod geslom »Povabimo sonce v šolo «.Tako kot vsako leto so župana že v začetku tedna na sedežu občine obiskali osnovnošolci otroškega parlamenta osnovne šole Vavta vas. Župan jih je prijazno sprejel, učenci pa so mu zastavili zanimiva ...Več »