18. september 2017

Delavnica “Kako ohraniti vitalnost”

V sklopu Evropskega tedna mobilnosti smo danes, 18.9.2017 organizirali delavnico z naslovom Kako ohraniti vitalnost, katero je izvedla gospa Brigita Zupančič Tisovec – Nacionalni promotor zdravja iz Nacionalnega inštituta za javno zdravje. Na delavnici so bila z aktivnimi pristopi predstavljena z znanstvenimi dokazi podprta dejstva, ki ohranjajo človekovo vitalnost. Zdrave izbire so za krepitev in ohranjanje zdravja in preprečevanja invalidnosti ključnega pomena, zato smo spregovorili o nekaterih mitih in resnicah  s področja zdrave telesne dejavnosti.

Delavnica 1 Delavnica Delavnica 2 Delavnica 3

Dan odprtih vrat občine Straža

13. december 2017

Dan odprtih vrat občine StražaV torek, 12.12.2017, je občina Straža za svoje poslovne partnerje prvič pripravila dan odprtih vrat. Svoja vrata smo med 10.00 in 15.00 uro  na široko odprli na sedežu občinske uprave, kot tudi v prostorih režijskega obrata. Tam so si lahko obiskovalci ogledali vso opremo in delovne ...Več »