10. oktobra 2019

90. let Silve Zoran

Župan Dušan Krštinc je obiskal Silvo Zoran, ki je praznovala svoj 90. rojstni dan. Slavljenki je zaželel še veliko lepih in zdravih let. Poleg župana so jo obiskale tudi članice Krajevne organizacije RK Straža ter Društva upokojencev Straža.

Novoletna okrasitev v občini Straža

05. decembra 2019

V veselem mesecu decembru nas obiščejo kar trije dobri možje. Da bodo lažje našli pot do naših domov, bomo tudi v naši občini 05.12., na Miklavžev večer, prižgali tudi novoletne lučke. Novoletne lučke nam bodo z igro veselih barv in svetlobe pričarale še bolj čaroben mesec.Več »

Srečanje sodelujočih v projektu Večgeneracijski center Skupaj