06. junij 2014

Na podlagi 35. in 38. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – uradno prečiščeno besedilo, 45/08 in 83/12) in 39. člena Statuta Občine Straža (Uradni list RS, št. 07/07, 27/08 in 38/13) objavlja Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Javni poziv za predlaganje kandidatov za člane Občinske volilne komisije Občine Straža.

Predloge je možno vložiti do 20. 06. 2014.

Besedilo javnega poziva in obrazec:

Javni_poziv

Obrazec

Otvoritev športnega parka pri OŠ Vavta vas in Trim steze ob reki Krki

21. april 2017

Otvoritev športnega parka pri OŠ Vavta vas in Trim steze ob reki KrkiV sklopu praznovanj ob občinskem prazniku Občine Straža je bila včeraj, 20. 04. 17 slavnostna otvoritev Športnega parka pri OŠ Vavta vas in Trim steze ob reki Krki.  Prireditve sta se udeležila tudi predstavnik podjetja Pagras d.o.o. Jernej ...Več »

Voščilo ob občinskem prazniku

21. april 2017

Drage občanke, dragi občani!Najpomembnejše premoženje vsake skupnosti so njeni ljudje in boljši ko so ljudje, boljša je občina. Le s skupnimi močmi, enotnostjo, razumevanjem in strpnostjo bomo kos novim nalogam in izzivom prihodnosti. Z željo, da bi tudi v prihodnje skupaj ustvarjali sodobno in odprto občino, se Vam zahvaljujem za ...Več »

Dnevi slovenske glasbe

12. april 2017

Dnevi slovenske glasbeDnevi slovenske glasbe ČLANEKVeč »