25. september 2017

Javno brezžično omrežje Wi-Fi Straža

6.9.2017  smo uspešno vzpostavili javno brezplačno brezžično omrežje Wi Fi Straža. Na omrežje se lahko priključite s prenosniki, tablicami, pametnimi telefoni in drugimi prenosnimi napravami.

Z omrežjem smo pokrili športni park Breza, okolico občinske stavbe oz. prireditveni prostor za občinsko stavbo. Zaradi preprečevanja zlorab je uporaba omrežja omejena na pol ure dnevno.

Hiška eksperimentov v OŠ Vavta vas

15. maj 2018

Prejšnji teden je naša šola gostila Hiško eksperimentov. Dan je bil zelo razgiban, saj so učenci sodelovali na dveh dogodivščinah (zvokologija in plinologija) ter prosto eksperimentirali z več kot petdesetimi razstavljenimi eksperimenti. Učenci so bili navdušeni. Hiška je svoja vrata odprla tudi zunanjim obiskovalcem, ki so lahko eksperimente preizkušali vse do ...Več »

15. maj 2018