18. november 2016

Kanalizacija Rumanja vas in Jurka vas

KANALIZACIJA RUMANJA VAS IN JURKA VAS

V oktobru je izvajalec Malkom d.o.o. iz Novega mesta zaključil gradbena dela na kanalizaciji v delu naselja Rumanja vas. Zgrajeno je bilo 187 m gravitacijskega voda in 7 revizijskih jaškov. V začetku novembra so bili uspešno izvedeni tlačni preizkusi novozgrajene kanalizacije.

V kratkem pričakujemo tehnični pregled in pridobitev uporabnega dovoljenja, na podlagi katerega bomo novozgrajeno kanalizacijo predali v upravljanje Komunali Novo mesto.

Izgradnja kanalizacije v Jurki vasi še poteka. Dela izvaja CGP d.d. Novo mesto s podizvajalcem. Izgradnja 530 m kanalizacije in 18 jaškov bo predvidoma zaključena do konca novembra. Krajši odsek ob regionalni cesti v dolžini 100 m bo zgrajen v letu 2017, sočasno z rekonstrukcijo preostanka regionalne ceste.

kanalizacija

Lokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol

18. maj 2017

Lokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šolLokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol   Več »