26. septembra 2019

Kolesarski praznik v Straži

KK Adria Mobil in občina Straža sta že petič zapored organizirala kolesarsko dirko za Pokal občine Straža. Krožna dirka je potekala po ulicah Straže v dolžini 1.100m Nastopilo je preko 200 kolesarjev iz Avstrije, Italije, Hrvaške in Slovenije. Mladi kolesarji in kolesarke so se pomerili v štirih starostnih kategorijah in sicer do 13, 14,15 in 17 let, ter šolarji in predšolski otroci. Slednji so presegli vsa pričakovanja in se množično udeležili otroških dirk za kar so bili nagrajeni z majico in medaljo.

Ob tej priložnosti bi se zahvalil občini Straža, OŠ Vavta vas, vsem sponzorjem ter prostovoljcem za podporo in pomoč na dirki.

ZMAGOVALCI PO KATEGORIJAH:

Dečki C: Christoph RAINER               FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM AUT

Dečki B: Davide STELLA                     TEAM ISONZO-CICLISTICA ITA

Dečki A. Anže RAVBAR                       ADRIA MOBIL SLO

Ml. mladinci: Maks CVETLIČANIN     KK KRANJ SLO

Deklice C: Sophije WALCHER             FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM AUT

Deklice B: Katja Žvan                         KK GORJE SLO

Deklice A: Tina SMRDEL                     MBK ČRNI VRH SLO

Ml. mladinke: Viktoria WALCHER   FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM AUT

Avtobusna linija na relaciji Straža-Podgora-Prečna - Novo mesto

04. marca 2020

Avtobusna linija prevoznika Arriva Dolenjska in Primorska, ki je bila vzpostavljena v lanskem letu  na relaciji Straža-Podgora-Prečna-Novo mesto je tudi v letošnjem letu še vedno aktualna in avtobus vozi po naslednjem voznem redu: Več »