15. maja 2018

Končnica tekmovanja v kategoriji krajevnih skupnosti v organizaciji KD VODNJAK – Kategorija 30 lučajev na polno

Prehodni pokal v roke občini Straža

V soboto, 12.5.2018 je bila podelitev pokalov in medalj najboljšim v kegljanju v kategorijah krajevnih skupnosti v organizaciji KD VODNJAK. Straška občina je bila z udeležbo štirih ekip najbolj uspešna med sodelujočimi ekipami.

Občino Straža so zastopale 4 ekipe in s svojo udeležbo prispevale k osvojitvi prehodnega pokala z osvojenim 1. mestom.

Straža 1 – Andrej Brdnik, Brane Novak, Milka Dular in Jože Klobučar

Straža 2 – Fadil Džanković, Stane Bartolj, Jože Lukan in Robert Dular

Straža 3   – Aleksander Zupančič, Lidija Bučar, Marinka Lukan in Marjana Henigman

Straža 4   – Jaka Krštinc, Vesna Mavsar, Franc Drganc in Zdravko Vončina

Prenosni pokal KS bo po odločitvi udeleženih eno leto krasil prostore Občine Straža. Pokal za straško občino je prevzel podžupan g. Alojz Knafelj.

Čestitke vsem tekmovalcem.

Straški pokal - kegljači dobitniki-medalj kegljač

Pridružitev občin Mirna in Mokronog Trebelno k skupni občinski upravi

06. maja 2020