05. septembra 2018

Meddruštveno srečanje društva upokojencev

Srečanje pohodnikov ter turnir v pikadu in kegljanju s kroglo na vrvici DU

Prvi septembrski torek je tradicionalno namenjen srečanju pohodnikov sosednjih društev upokojencev in turnirju v pikadu in kegljanju s kroglo na vrvici. Letošnjega srečanja so se poleg članov domačega društva udeležili še člani  DU Dolenjske Toplice, Uršna sela in Prečna. V ne preveč naklonjenem vremenu je v Športnem parku Breza sodelovalo v obeh disciplinah turnirja 16 ekip, skupno 64 tekmovalcev, katerim se je pridružilo približno 60 pohodnikov. Zbrane je poleg predsednice Društva upokojencev Straža nagovoril tudi župan Dušan Krštinc. Sledila je  podelitev pokalov najboljšim ekipam in posameznikom ter sproščeno druženje.

Ekipa Straže osvojila prvo mesto na tekmovanju za Pokal krajevnih skupnosti

20. maja 2019

V soboto, 11.5.2019, je na kegljišču Vodnjak potekalo tekmovanje za Pokal krajevnih skupnosti, v katerem se je pomerilo 16 ekip. Tekmovanje je potekalo po sistemu medsebojnih dvobojev na izpadanje. Prvo mesto je osvojila prva ekipa Straže. Čestitke. Več »

XII. posvet o delovanju skupnih občinskih uprav v Sloveniji