23. decembra 2019

NOVOLETNI PLES IN POSEBEN OBISK V VRTCU

Danes, 20.12.2019, smo na vseh lokacijah organizirali posebno urico za vse skupne. Imeli smo prednovoletni ples. Uuuuhhh, kako je bilo zabavno in poskočno. Bleščale so se oblekice in srajčke. Imeli smo se zelo lepo.

Na predlog otrok pa smo danes okrasili še smrečico pred vhodom vrtca.

Obenem nam je bilo pa tudi zelo toplo pri srcu, ker nas je obiskal župan Občine Straža Dušan Krštinc, skupaj z direktorico občinske uprave. Vsem zaposlenim v vrtcu Krkine lučke na vseh lokacijah se je zahvalil, da za vse malčke našega vrtca lepo skrbimo, pohvalil naše delo in sodelovanje z občino, ter vsem zaželel vse lepo v prihodnjem letu.

Sabina Krštinc

Pridružitev občin Mirna in Mokronog Trebelno k skupni občinski upravi

06. maja 2020

Občinske svetnice in svetniki občine Straža so na korespondenčni seji sprejeli predlog Odloka o ustanovitvi Skupne občinske uprave občin Dolenjske, ki omogoča pridružitev občin Mirna in Mokronog -Trebelno k skupni občinski upravi, ki sta izrazili namero po sodelovanju. Skupna občinska uprava občin Dolenjske tako združuje Mestno občino Novo mesto, Občino Straža, Občino Trebnje, ...Več »