Občina Straža ob Tednu otroka

Župan in zaposleni na občinski upravi smo si lahko pobliže ogledali kako poteka dopoldne v vrtcu, saj smo bili v sredo v gosteh v vrtcu, kjer smo bili pomočniki vzgojiteljicam in njihovim pomočnicam.

V četrtek pa nam vreme ni dovolilo, da bi izpeljali kostanjev piknik, ki ga vsako leto skupaj z vzgojiteljicami vrtca Krkine lučke pripravimo ob tednu otroka. Druženje s piknikom smo tako morali prestaviti na spomladanski čas, ko bo vreme prijetnejše.

Teden smo zaključili s sajenjem dreves pri osnovni šoli in tako doprinesli h končni podobi projekta ureditve športnega parka pri osnovni šoli.

Vsako leto v občinsko stavbo povabimo šolski otroški parlament, letos pa so učenci v goste sprejeli župana kar na šolo, kjer so mu predstavili življenje in delo v njihovi osnovni šoli ter mu zastavili tudi zanimiva vprašanja.

Srečanje starejših občanov v Športnem parku Breza

29. oktobra 2019

Prejšnji teden smo ponovno skupaj z Društvom upokojencev Straža, Rdečim križem Straža in Župnijskim Karitasom Vavta vas organizirali srečanje za starejše občane naše občine. Glede na letošnjo z vremenom radodarno jesen smo druženje izpeljali na prostem v Športnem parku Breza. S svojim bogatim kulturnim programom so prisotne razveselili učenci osnovne šole Vavta ...Več »

Občina Straža ob Tednu otroka