18. avgust 2016

Spominsko srečanje ob obletnici poboja talcev

spominskaslovesnost

KO ZB za vrednote NOB je v sodelovanju z KO ZB Dolenjske toplice, pripravila tradicionalni spominsko srečanje ob obletnici poboja talcev. Pohoda iz Podhoste do Vavte vasi se je udeležilo lepo število pohodnikov. Po prihodu pohodnikov je sledila krajša kulturna prireditev. Predsednika, obeh krajevnih organizacij, sta na spomenik položila venec.

Javno brezžično omrežje Wi-Fi Straža

25. september 2017

Javno brezžično omrežje Wi-Fi Straža6.9.2017  smo uspešno vzpostavili javno brezplačno brezžično omrežje Wi Fi Straža. Na omrežje se lahko priključite s prenosniki, tablicami, pametnimi telefoni in drugimi prenosnimi napravami.Z omrežjem smo pokrili športni park Breza, okolico občinske stavbe oz. prireditveni prostor za občinsko stavbo. Zaradi preprečevanja zlorab je uporaba omrežja ...Več »

Obisk delegacije veleposlaništva Republike Kitajske pri ZB za vrednote NOB Straža