14. oktobra 2019

Obisk predsednika Balinarske zveze Slovenije

Prejšnji teden je bil na sestanku pri županu Dušanu Krštincu predsednik Balinarske zveze Slovenije Primož Marinko s svojo ekipo. Skupaj s predsednikom ŠRD Breza Damjanom Jermanom so si ogledali balinišče v športnem parku Breza ter se pogovorili o možnostih dolgoročnega sodelovanja in sofinanciranju pri izgradnji nadstrešnice na balinišču.

Uspešno zaključeni današnji dogodki  v sklopu straške jeseni

04. septembra 2021

Današnja sobota se je pričela  z balinarskim turnirjem za pokal Straže Društva upokojencev Straža, ki se je v dopoldanskem času odvil v športnem parku Breza. Prav tako so se že zjutraj na kmetiji Vidic zbrali likovni ustvarjalci, ki so pod vodstvom umetnika Kostje Viranta pridno ustvarjali na že 9. likovni in ...Več »

25.srečanje obrtnikov in podjetnikov ter podelitev priznanj jubilantom tokrat v občini Straža