12. decembra 2018

Otvoritev Doma Partizana

Občina Straža je 11.12.2018 odprla vrata prenovljenemu Domu partizana v Vavti vasi, ki ga je odkupila v letu 2016. Postopoma je pričela s sanacijo ostrešja, zamenjavo stavbnega pohištva letos pa je prenovila njegovo notranjost. Obnovljena je bila kotlovnica, športna dvorana, ki bo služila za rekreacijo (namizni tenis, badminton, strelišče, jutranjo telovadbo upokojencev..), sanitarije, garderoba urejena pa je tudi klubska soba v nadstropju.

Na otvoritvi so za ljubek program poskrbeli učenci iz Osnovne šole Vavta vas ter najmlajši iz Vrtca Krkine lučke.

Andreja Kren

17. septembra 2019

Teden mobilnosti - Izlet z avtobusom V okviru tedna mobilnosti Občina Straža vsako leto organizira poseben dan za predšolske otroke. Tako je bilo tudi danes, 17.9.2019. Pod sloganom »Otroci spoznavamo promet« sta se skupini Medvedki in Ribice z vzgojiteljicami in dodatnim spremstvom odpravili z avtobusom v Novo mesto. Spremljali so nas ...Več »

Evropski teden mobilnosti - "Otroci spoznavamo promet" - izlet z avtobusom