03. marca 2020

Podpis pogodbe Biotopi Zalog

Župan občine Straža je 2.3.2020 izvedel s podjetjem APUS d.o.o., Pribinova 5, 1000 Ljubljana, podpis pogodbe, za izdelavo projektne dokumentacije PZI za urejanje naravnih Biotopov v Zalogu.

Rekonstrukcija javne poti v Vavti vasi

02. junija 2020

Včeraj, 01.06.2020 sta Dušan Krštinc, župan Občine Straža, in Darko Jakofčič, direktor podjetja IMP Gradnje d.o.o. iz Ljubljane, podpisala pogodbo o rekonstrukciji javne poti JP -791231 v Vavti vasi. Investicija obsega rekonstrukcijo obstoječe ceste v dolžini 600 m, od križišča z regionalno cesto pri Mireni do stadiona v Vavti vasi. V ...Več »

Preplastitev treh odsekov občinskih cest