16. novembra 2016

Podpisana pogodba za izgradnjo 3. etape pločnika Podgora

Župan Občine Straža, Dušan Krštinc, je v petek, 04.11.2016 podpisal pogodbo z direktorjem podjetja TGH d.o.o. iz Črnomlja za izgradnjo 3. Etape pločnika v naselju Podgora.

Dela se bodo pričela v tem tednu in bodo trajala predvidoma do konca februarja. V sklopu 3. etape je predvidena izgradnja 700 m pločnika od priključka javne poti pri domačiji Pirh do domačije Drašler. Izgradnja pločnika vključuje tudi postavitev cestne razsvetljave z novim odjemnim mestom in prižigališčem, cestno meteorno kanalizacijo, ter del fekalne kanalizacije, ki bo vgrajena v pločnik. Zgrajeni bosta tudi dve avtobusni postajališči.

V času izvajanja del bo promet po lokalni cesti Prečna-Straža delno oviran. Postavljena bo polovična zapora cestišča z izmenično enosmernim prometom, z usmerjanjem s semaforji.

podpis pogodbe Podgora

V Zalogu tokrat monitoring tal po požaru v podjetju Ekosistemi

13. oktobra 2018

http://www.mop.gov.si/si/medijsko_sredisce/novica/8525/ Več »