19. avgust 2016

PODPISANI POGODBI ZA IZGRADNJO KANALIZACIJE JURKA VAS IN RUMANJA VAS

V petek, 19.08.2016 je župan Občine Straža Dušan Krštinc podpisal pogodbi za izgradnjo kanalizacije v delu naselja Jurka vas in delu naselja Rumanja vas.

Izgradnjo kanalizacije v Jurki vasi bo izvajalo podjetje CGP d.d. iz Novega mesta. Dela, ki se bodo začela v začetku septembra, bodo predvidoma dokončana do konca leta 2016. Izvedene bo cca 700 m gravitacijske fekalne kanalizacije, kar bo omogočilo priključevanje 20 objektov na javno kanalizacijo. Investicija je ocenjena na 115.000 €.

Izgradnjo kanalizacije v Rumanji vasi bo izvajalo podjetje Malkom d.o.o. iz Novega mesta. Pričetek del je prav tako predviden za začetek septembra, trajala pa naj bi predvidoma do konca oktobra. Zgrajeno bo 190 m gravitacijske fekalne kanalizacije, na katero se bo lahko priključilo 6 objektov. Vrednost investicije je ocenjena na 35.000 €.

P1150549 P1150543

Lokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol

18. maj 2017

Lokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šolLokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol   Več »