06. septembra 2016

Pohod v Veliko Prepadno

V soboto 03.09.2016 je bil izveden pohod v jamo Velika Prepadna. Pohoda se je udeležilo veliko število pohodnikov in kolesarjev med drugimi tudi župan Dušan Krštinc. Jamo so si udeleženci lahko ogledali, in si naužili njene notranje lepote. Na koncu pa so si na velikem ognju pripravili malico iz nahrbtnika in uživali ob sproščenem klepetu. Več si lahko ogledate v galeriji slik na spletni strani straskajesen-obcina-straza.si.

Obisk Letališča Bovec

20. junija 2018

Na povabilo podjetja AvioFan, se je župan občine Straža Dušan Krštinc v petek 15.6.2018, skupaj z županom MONM Gregorjem Macedonijem in županom Občine Metlika Darkom Zevnikom ogledal primer dobre prakse izgradnje in upravljanja športnega letališča Bovec. Sprejel jih je župan občine Bovec Valter Mlekuž. Župani so si skupaj s sodelavci ...Več »

Oviratlon "Buyotlon"