16. septembra 2019

Postavitev prikazovalnika hitrosti

V sklopu Evropskega tedna mobilnosti so delavci režijskega obrata ob regionalni cesti R2-1203 Soteska – Novo mesto začasno postavili prikazovalnik hitrosti, ki opozarja voznike na prehitro vožnjo.

Ustvarjalna delavnica - Eterična olja

01. decembra 2021

Na ustvarjalni delavnici  v Dnevnem centru za vse generacije nam je Katarina Kulovec predstavila zdravilni učinek eteričnih olj, ki jih lahko uporabljamo tako v zdravstvene kot tudi v lepotne namene. Udeleženke so si lahko izdelale kopalno sol in nosni inhalator proti prehladu. Več »

Preventivne zdravstvene meritve