03. septembra 2018

Prestavitev jumbo panoja v Vavti vasi

V dogovoru s podjetjem Magma media d.o.o. je bil predvsem zaradi večje preglednosti prestavljen jumbo plakat, ki se nahaja  v Vavti vasi nasproti osnovne šole. Prav tako se je na podlagi dogovora in soglasja lastnika bencinske črpalke v Vavti vasi, gospoda Jerneja Bevca, obrezalo približno tri metre žive meje v bližini bencinske črpalke. S tem smo še dodatno povečali vidno polje in tako omogočili še boljšo preglednost udeležencem v prometu, predvsem osnovnošolcem na njihovi dnevni poti do osnovne šole.

Srečanje starejših občanov v Športnem parku Breza

29. oktobra 2019

Prejšnji teden smo ponovno skupaj z Društvom upokojencev Straža, Rdečim križem Straža in Župnijskim Karitasom Vavta vas organizirali srečanje za starejše občane naše občine. Glede na letošnjo z vremenom radodarno jesen smo druženje izpeljali na prostem v Športnem parku Breza. S svojim bogatim kulturnim programom so prisotne razveselili učenci osnovne šole Vavta ...Več »

Občina Straža ob Tednu otroka