03. septembra 2018

Prestavitev jumbo panoja v Vavti vasi

V dogovoru s podjetjem Magma media d.o.o. je bil predvsem zaradi večje preglednosti prestavljen jumbo plakat, ki se nahaja  v Vavti vasi nasproti osnovne šole. Prav tako se je na podlagi dogovora in soglasja lastnika bencinske črpalke v Vavti vasi, gospoda Jerneja Bevca, obrezalo približno tri metre žive meje v bližini bencinske črpalke. S tem smo še dodatno povečali vidno polje in tako omogočili še boljšo preglednost udeležencem v prometu, predvsem osnovnošolcem na njihovi dnevni poti do osnovne šole.

17. septembra 2019

Teden mobilnosti - Izlet z avtobusom V okviru tedna mobilnosti Občina Straža vsako leto organizira poseben dan za predšolske otroke. Tako je bilo tudi danes, 17.9.2019. Pod sloganom »Otroci spoznavamo promet« sta se skupini Medvedki in Ribice z vzgojiteljicami in dodatnim spremstvom odpravili z avtobusom v Novo mesto. Spremljali so nas ...Več »

Evropski teden mobilnosti - "Otroci spoznavamo promet" - izlet z avtobusom

17. septembra 2019