13. novembra 2017

Prestavitev oglasne table v naselju Jurka vas

Na željo občanov naselja Jurka vas so delavci režijskega obrata prestavili oglasno tablo na novo lokacijo k ekološkemu otoku v centru Jurka vas.

Jurka vas1

Obisk ministra za okolje

10. januarja 2019

Včeraj, 09.01.2019 je minister za okolje in prostor Jure Leben s svojo ekipo ponovno obiskal Občino Straža, kjer je prisotne seznanil z rezultati novega monitoringa tal in vode ter z nadaljnjimi postopki sanacije pogorišča družbe Ekosistemi. Minister Leben je povedal, da so rezultati vnovičnega monitoringa zaskrbljujoči, saj namreč kažejo, da so ...Več »