06. maja 2020

Pridružitev občin Mirna in Mokronog Trebelno k skupni občinski upravi

Skupna občinska uprava občin Dolenjske tako združuje Mestno občino Novo mesto, Občino Straža, Občino Trebnje, Občino Mokronog – Trebelno in Občino Mirna.

Naloge skupne uprave se bodo izvajale v skladu s programom dela na celotnem območju, ki ga pokrivajo vse občine ustanoviteljice. Preko skupne občinske uprave občine izvajajo naloge redarstva, inšpektorata, pravne službe, prometa, požarne varnosti in civilne zaščite.

Predstavitev projekta "Rekonstrukciji javne poti JP -791231 v Vavti vasi"

04. junija 2020

Včeraj, 03.06.2020 je bil občanom Vavte vasi predstavljen projekt "Rekonstrukciji javne poti JP -791231 v Vavti vasi".   Več »

Rekonstrukcija javne poti v Vavti vasi