24. februarja 2020

Pustno rajanje v Straži

Na pustno soboto je Turistično društvo Straža priredilo že 14. pustno rajanje. Lepo vreme je privabilo številne maškare in tudi gledalce. Maškare so se sprehodile skozi center Straže, spremljal jih je harmonikar in na sploh so bile zelo glasne. Ob prihodu za gasilski dom so se veselile in plesale, potekal pa je tudi izbor najlepše maske. Komisija se je odločila, da so bile vse maškare  čudovite in da vse zaslužijo nagrado. Za nagrado so prejele balonček in bonbonček, posladkali pa so se tudi z velikim mastnim slastnim krofom.  Več slik si lahko ogledate na spletni strani Turističnega društva Straža   http://td-straza.eu/.

Andreja Kren

Foto: Helena Murgelj in Marko Rudolf

Sporočilo za javnost

26. novembra 2020