18. februarja 2019

Redni letni zbori društev

V soboto, 16.02.2019, so potekali redni zbori  članov Društva upokojencev, ZŠAM Straža in PGD Dolenja Straža. Na povabilo društev so se župan in članici občinske uprave udeležili posameznih zborov. Na zborih so bila predstavljena poročila za preteklo leto ter  programi dela za leto 2019.

Ob dnevu spomina na žrtve prometnih nesreč

18. novembra 2019

Tretji vikend v novembru že več kot desetletje obeležujemo svetovni dan spomina na žrtve prometnih nesreč. Ta letos poteka pod geslom »Življenje ni rezervni del« z željo poudariti vlogo in pomen človeka, medsebojnih razmerij in življenjskih vrednot. Ob tej priložnosti so se v petek, 15. novembra 2019, predstavniki Občine Straže, SPV ...Več »

Srečanje starejših občanov v Športnem parku Breza