24. marca 2017

RIC – delavnice

Večgenaracijski center SKUPAJ  – DELAVNICE

RAČUNALNIŠKA PISMENOST ZA ODRASLE

Brezplačna delavnica je namenjena vsem, ki si želijo pridobiti javnoveljavno potrdilo o znanju računalništva. Če  znanje že imate vam bomo pomagali pri priznavanju, v kolikor ga nimate pa vam bomo predstavili možnosti učenja.

Dobimo se v sredo, 29. 3. 2017 ob 16. uri, v Osnovni šoli Vavta vas (računalniška učilnica).

Za vse informacije smo vam na voljo na telefonski številki 07 393 45 54, 051 670 968 oz. po elektronski pošti gregor.sepaher@ric-nm.si

PRIPRAVA NA IZPIT IZ SLOVENŠČINE

Brezplačni 16 urni tečaj Priprave na izpit iz Slovenščine je namenjen vsem, ki se pripravljajo na opravljanje izpita. Na tečaju se boste pod vodstvom predavatelja seznanili s tipi dejavnosti in nalog, ki so zajete v izpit iz znanja slovenščine, ter še pred izpitom preizkusili svoje znanje slovenščine. Tečaj poteka ob sredah od 5. 4. 2017 do 26. 4. 2017 ob 16. uri v Kulturnem domu Straža.

XII. posvet o delovanju skupnih občinskih uprav v Sloveniji

16. maja 2019

Občina Straža je v sredo, 15. maja. 2019 v Kulturnem domu gostila udeležence tradicionalnega XII. posveta o delovanju skupnih občinskih uprav v Sloveniji. Na posvetu so iz Ministrstva za javno upravo in predstavniki skupnih občinskih uprav predstavili letošnje aktivnosti, možnosti novih organizacijskih in vsebinskih rešitev po koncu prehodnega obdobja spremenjenega ...Več »

Evakuacijska vaja