RIC – delavnice

Večgenaracijski center SKUPAJ  – DELAVNICE

RAČUNALNIŠKA PISMENOST ZA ODRASLE

Dobimo se v sredo, 29. 3. 2017 ob 16. uri, v Osnovni šoli Vavta vas (računalniška učilnica).

Za vse informacije smo vam na voljo na telefonski številki 07 393 45 54, 051 670 968 oz. po elektronski pošti gregor.sepaher@ric-nm.si

PRIPRAVA NA IZPIT IZ SLOVENŠČINE

Brezplačni 16 urni tečaj Priprave na izpit iz Slovenščine je namenjen vsem, ki se pripravljajo na opravljanje izpita. Na tečaju se boste pod vodstvom predavatelja seznanili s tipi dejavnosti in nalog, ki so zajete v izpit iz znanja slovenščine, ter še pred izpitom preizkusili svoje znanje slovenščine. Tečaj poteka ob sredah od 5. 4. 2017 do 26. 4. 2017 ob 16. uri v Kulturnem domu Straža.

Lokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol

18. maj 2017

Lokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šolLokostrelsko zunanje regijsko prvenstvo osnovnih in srednjih šol   Več »

Izpolnil obljubo – postal je evropski prvak v »bench press-u«