23. decembra 2020

Sporočilo za javnost: Med nami se povečuje število socialno šibkejših družin

Nov defibrilator na Drganjih selih

11. januarja 2021

Ob prisotnosti župana Dušana Krštinca, poveljnika CZ Straža Martina Krštinca in dr. Francija Koklja je bil na Drganjih selih na naslovu Drganja sela 49a postavljen in dan v uporabo v javno mrežo defibrilatorjev, nov aparat, ki ga je z lastnimi sredstvi nabavil Mitja Salopek Strehca d.o.o.. Več »

Z donatorskimi sredstvi polepšali praznike

29. decembra 2020

Da bodo prazniki in prehod v novo leto lepši in prijaznejši, smo s  pomočjo donatorskih sredstev podjetja Eventus iz Novega mesta skupaj s predstavniki Civilne zaščite Občine Straža, razdelili pakete z življenjskimi potrebščinami socialno ogroženim družinam z otroki in posameznikom iz naše občine.   Več »

Voščilo 2021

24. decembra 2020

Več »

Dedek Mraz končal obdaritev otrok v Občini Straža

17. decembra 2020

V zadnjih dveh dnevnih je potekala novoletna obdaritev otrok iz Občine Straža. Da so se  otroci lahko varno srečali z Dedkom Mrazom in poštarjem Tonijem je poskrbela  Občina Straža skupaj z Društvom prijateljev mladine Mojca. Dragi starši hvala, da ste kljub epidemiji pripeljali svoje otroke in da smo vsi skupaj poskrbeli ...Več »

Poročanje 14. seja OS

10. decembra 2020

redna seja Občinskega sveta Straža, 10.12.2020 10.12.2020 so se svetnice in svetniki občinskega sveta Občine Straža sestali na 14. redni seji, ki je tudi tokrat potekala v večnamenski dvorani Kulturnega doma v Straži. Občinski svet je bil sklepčen, saj je bilo ob odsotnosti svetnika Albina Kregarja in Tomislava Salopeka prisotnih 11 ...Več »

Mednarodni dan prostovoljstva

05. decembra 2020

5. december je Mednarodni dan prostovoljstva, zato vsem prostovoljkam in prostovoljcem čestitamo. Kako pomembno je prostovoljstvo in skrb za soljudi, se je pokazalo tudi v zadnjem letu, ko nas je prizadela epidemija Covid 19. Društva, posamezniki in podjetja ste nesebično priskočili na pomoč in pomagali in še pomagate v teh za ...Več »

Sporočilo za javnost

26. novembra 2020

Izjava za javnost Zvočni zapis: Župan Občine Straža Dušan Krštinc o zadnji seji Župan Občine Straža Dušan Krštinc o zadnji seji Več »