02. junija 2021

Športni dan v Brezi

V Športnem parku Breza se je ta ponedeljek izvedel športni dan za učence iz OŠ Vavta vas in sicer za učence šestih ter devetih razredov.
Komisija za mladino Balinarske zveze Slovenije je pod vodstvom predsednika Tonija Trobca in člana Davida Širclja predstavila osnove balinanja, katere je k sodelovanju povabilo domače Športno društvo Breza.
Mlada reprezentanta Rebecca Martulas in Gašper Povh, ki je tudi mladinski svetovni prvak v hitrostnem zbijanju, sta ob bučnem navijanju vseh prisotnih pripravila tudi atraktivno demonstracijo štafetnega zbijanja.

Ustvarjalna delavnica - Eterična olja

01. decembra 2021

Na ustvarjalni delavnici  v Dnevnem centru za vse generacije nam je Katarina Kulovec predstavila zdravilni učinek eteričnih olj, ki jih lahko uporabljamo tako v zdravstvene kot tudi v lepotne namene. Udeleženke so si lahko izdelale kopalno sol in nosni inhalator proti prehladu. Več »

Preventivne zdravstvene meritve