28. november 2016

Športni park ob šoli Vavta vas

Do konca leta športni park ob šoli Vavta vas

Občina Straža je začetek meseca novembra pričela s posodobitvijo športnega parka ob šoli v Vavti vasi.  Naložba je vredna okoli 227 tisoč evrov, iz Fundacije za šport je pridobila dobrih 39 tisoč evrov. Izvajalec del je podjetje Pagras d.o. iz Novega mesta. Prenova vključuje rekonstrukcijo tekaška steze s tartansko podlogo, površino za suvanje krogle, ki bo travnati izvedbi ter obstoječo stezo za skok v daljino. Nova bosta igrišči za odbojko na mivki in za badminton, vzdolž pešpoti, ki vodijo na leseni most preko reke Krke pa bomo postavili šest fitnes naprav, izbor smo prilagodili potrebam čim širšega kroga uporabnikov. Ob poti bodo zasajena drevesa, ki bodo služila tudi za delno senčenje. Celoten kompleks bo ograjen z ograjo.

sportni park

Voščilo župana ob občinskem prazniku

20. april 2018

Spoštovane občanke, spoštovani občani,ob našem skupnem prazniku, ko praznuje naša občina, iskreno čestitam in želim vsem in vsakemu občanu posebej vse dobro in veliko uspehov na osebnem, poslovnem in vseh drugih področjih delovanja.Prav lepo ste vabljeni na osrednjo prireditev, kjer se bomo dobitnikom letošnjih občinskih priznanj zahvalili za njihovo požrtvovalno ...Več »