11. julija 2019

Sprejem evropskih prvakov v raftingu

Evropsko prvenstvo v raftingu 2019 – European Rafting Championship Bosnia and Herzegovina 2019

V Banja Luki, na reki Vrbas, je od 5. do 7. julija  potekalo Evropsko prvenstvo v raftingu 2019, kjer je sodeloval tudi Rafting klub Gimpex iz Straže. Nastopil je z dvema ekipama. V starostni skupini U19 so  nastopili: Nejc Hönigman, Matija Krštinc, Luka Palčič, Jan Perme, Aljaž Potisek in Matej Sabljak –  kapetan. V U23 pa so nastopili: Denis Dragovič, Nejc Hönigman, Miha Mazovec, Luka Palčič,  Matej Sabljak, Jan Avsenik – kapetan in rezerva Jan Perme.

Ekipi sta dosegli naslednje rezultate:

Sprint U19

Skupna razvrstitev U23:

2. Slovenija 2
    3. Rusija

Ekipi sta skupno osvojili kar 6 zlatih medalj, srebrno in bronasto medaljo v posamičnih disciplinah, ter skupni naslov evropskih prvakov.

17. septembra 2019

Teden mobilnosti - Izlet z avtobusom V okviru tedna mobilnosti Občina Straža vsako leto organizira poseben dan za predšolske otroke. Tako je bilo tudi danes, 17.9.2019. Pod sloganom »Otroci spoznavamo promet« sta se skupini Medvedki in Ribice z vzgojiteljicami in dodatnim spremstvom odpravili z avtobusom v Novo mesto. Spremljali so nas ...Več »

Evropski teden mobilnosti - "Otroci spoznavamo promet" - izlet z avtobusom

17. septembra 2019