18. septembra 2018

Sprejem Gregorja Kiklja – dobitnika bronaste medalje na olimpijadi iz informatike

Župan Občine Straže je s sodelavkami danes sprejel Gregorja Kiklja, dijaka ŠC Novo mesto, ki se je udeležil olimpijade iz informatike na Japonskem, kjer je osvojil bronasto kolajno. Gregor je v veliki konkurenci, kjer je sodelovalo preko 350 kandidatov iz celega sveta med katerimi so bili štirje Slovenci osvojil zavidljiv uspeh.

Župan mu je ob tej priliki podaril priložnostno darilo in mu zaželel še veliko uspeha. Gregor se v oktobru podaja na študij matematike v Ljubljano in verjamemo, da bomo o mladem in zagnanem mladeniču še veliko slišali in pisali o njegovih uspehih.

V Zalogu tokrat monitoring tal po požaru v podjetju Ekosistemi

13. oktobra 2018

http://www.mop.gov.si/si/medijsko_sredisce/novica/8525/ Več »

Srečanje starejših občanov