07. decembra 2018

Srečanje obrtnikov in podjetnikov

Območna obrtno-podjetniška zbornica Novo mesto je organizirala že 23. decembrsko srečanje obrtnikov in podjetnikov. Na dogodku so podelili priznanja številnim obrtnikom jubilantom. Srečanja se je udeležil tudi župan Dušan Krštinc, ki je jubilantom občine Straža čestital in zaželel še veliko poslovnih uspehov.

JUBILANTI OOZ NOVO MESTO V LETU 2018 IZ OBČINE STRAŽA

PRIZNANJA ZA 10 LET DELA V OBRTI

BILDOS d.o.o. – Damjan Birk

Jože Poglavc s.p.