29. oktobra 2019

Srečanje starejših občanov v Športnem parku Breza

Prejšnji teden smo ponovno skupaj z Društvom upokojencev Straža, Rdečim križem Straža in Župnijskim Karitasom Vavta vas organizirali srečanje za starejše občane naše občine. Glede na letošnjo z vremenom radodarno jesen smo druženje izpeljali na prostem v Športnem parku Breza.

S svojim bogatim kulturnim programom so prisotne razveselili učenci osnovne šole Vavta vas pod mentorstvom učitelja Robija Ogulina. Nastopajoči nas niso razveselili samo s pevsko – plesnimi vložki, ampak so nam nazorno pokazali tudi postopek reševanja ponesrečenca. Nasmejali smo se tudi skeču kulturnega društva Straža.

Vse, ki so želeli sodelovati je s svojim spretnostnimi  gibalnimi vajami razgibala gospa Maja Medic Tomič ter nam podala nekaj nasvetov in vaj za urjenje spomina.

Pod taktirko našega župana, ki si je tokrat nadel kuharski predpasnik, so za pogostitev s posebnimi  “masteršefovskimi”  kuharskimi vrlinami poskrbeli zaposleni na občinski upravi in režijskem obratu ob pomoči pridnih rok prostovoljk iz že prej omenjenih društev.

Dobre volje nam ni manjkalo, saj je za njo poskrbel zabavni in hudomušni glasbeni trio Drganjski fantje.

Sporočilo za javnost

26. novembra 2020

Izjava za javnost Zvočni zapis: Župan Občine Straža Dušan Krštinc o zadnji seji Župan Občine Straža Dušan Krštinc o zadnji seji Več »

Izvedba gradbenih del za postavitev postaje za izposojo koles