08. januar 2016

Tiskovna konferenca – Evropsko prvenstvo v raftingu 2016

4.1.2016 je ob 13.30 v sejni sobi občine Straža potekala tiskovna konferenca glede Evropskega prvenstva v raftingu 2016. Podpisan je bil tudi dogovor o organizaciji EP v raftingu s strani župana Občine Straža Dušana Krštinca, ki je hkrati tudi predsednik organizacijskega odbora in Andreja Petkoviča, predsednika Rafting kluba Gimpex iz Straža, kot direktor prvenstva. Žal se podpisa dogovora, zaradi snežnih razmer, ni udeležil Uroš Lovrenčič predsednik Rafting zveze Slovenije, ki bo dogovor naknadno podpisal. V dogovoru so formalno dogovorili obveznosti glede same organizacije in finanaciranja.

Župan Dušan Krštinc je 06. 01. 2016 iz Urada predsednika Republike Slovenije prejel potrditev, da bo Evropsko prvenstvo v raftingu 2016 potekalo pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja. Za izkazano podporo se predsedniku iskreno zahvaljujemo.

Več lahko preberete v izjavi za medije.

Evropsko prvenstvo v raftingu – Izjava za medije 04. 01.16

2016-01-04 13.29.57 2016-01-04 13.29.46 2016-01-04 13.20.04

Hiška eksperimentov v OŠ Vavta vas

15. maj 2018