20. december 2017

Tudi v občini Straža najmlajše obiskal dedek Mraz

V občini vsako leto poskrbimo, da naše najmlajše obdari dedek Mraz. Tako je bilo tudi letos. Z Društvom prijateljev mladine »Mojca«smo v petek v Kulturnem domu pripravili nepozabno popoldne, saj so otroci ob programu resnično uživali in tudi sodelovali. V letošnjem letu smo poskrbeli za obdaritev 239 otrok. Vsi so se srečali s pravljičnim možem, lahko pa so se z njim tudi slikali. Otroci so od dedka Mraza prejeli praktično darilo za njihovo pridnost pa jih je nagradil še z bomboni. Dedka Mraza, otroke, njihove starše in stare starše je pozdravil tudi župan Dušan Krštinc in jim zaželel lepe božične praznike in srečno, zdravo ter uspešno Novo leto.

dedek Mraz Dedek Mraz 1 dedek Mraz 2 Dedek Mraz 5 Dedek Mraz 7 dedek Mraz 6

Voščilo župana ob občinskem prazniku

20. april 2018

Spoštovane občanke, spoštovani občani,ob našem skupnem prazniku, ko praznuje naša občina, iskreno čestitam in želim vsem in vsakemu občanu posebej vse dobro in veliko uspehov na osebnem, poslovnem in vseh drugih področjih delovanja.Prav lepo ste vabljeni na osrednjo prireditev, kjer se bomo dobitnikom letošnjih občinskih priznanj zahvalili za njihovo požrtvovalno ...Več »