20. decembra 2017

Tudi v občini Straža najmlajše obiskal dedek Mraz

V občini vsako leto poskrbimo, da naše najmlajše obdari dedek Mraz. Tako je bilo tudi letos. Z Društvom prijateljev mladine »Mojca«smo v petek v Kulturnem domu pripravili nepozabno popoldne, saj so otroci ob programu resnično uživali in tudi sodelovali. V letošnjem letu smo poskrbeli za obdaritev 239 otrok. Vsi so se srečali s pravljičnim možem, lahko pa so se z njim tudi slikali. Otroci so od dedka Mraza prejeli praktično darilo za njihovo pridnost pa jih je nagradil še z bomboni. Dedka Mraza, otroke, njihove starše in stare starše je pozdravil tudi župan Dušan Krštinc in jim zaželel lepe božične praznike in srečno, zdravo ter uspešno Novo leto.

dedek Mraz Dedek Mraz 1 dedek Mraz 2 Dedek Mraz 5 Dedek Mraz 7 dedek Mraz 6

V Zalogu tokrat monitoring tal po požaru v podjetju Ekosistemi

13. oktobra 2018

http://www.mop.gov.si/si/medijsko_sredisce/novica/8525/ Več »