11. septembra 2019

Turnir v balinanju za pokal Straška jesen 2019

V organizaciji Društva upokojencev Straža se je 5.9. v Športnem parku Breza odvil balinarski turnir za pokal STRAŠKA JESEN 2019 za ženske ekipe. Sodelovalo je osem ekip iz društev upokojencev Straža, Prečna, Drska, Šentjernej, Sodražica, Mali Slatnik, Gaberje in Brusnice.  Pokal za 1. mesto je osvojila ekipa Drska, 2. mesto Prečna in 3. mesto Straža. Društvo upokojencev iz Gaberja pa je imelo najboljšo tekmovalko v bližanju.  Pokale je podelil župan Občine Straža Dušan Krštinc.

Iz sobote 7.9. zaradi deževnega dne preložen turnir za moške ekipe se je odvil 10.9. Sodelovalo je 11 ekip – Straža I, Straža II, Prečna, Drska, Brusnice, Mali Slatnik, ŠD Poljane, Šentjernej, ŠD Velika Štanga, Semič, ŠRD Breza. Ekipa DU Straža I je osvojila pokal za 1. mesto, 2. mesto Drska in 3. mesto ŠD Poljane. najboljši v bližanju je bil Kump Jože, najboljši v bližanju pa Blatnik Andrej oba iz ekipe Drska.

Turnir je bil organizacijsko dobro pripravljen in izpeljan, zato hvala tehnični ekipi dobro opravljeno delo.

Rozina Kum

TURNIR V STRELJANJU Z ZRAČNO PUŠKO ZA POKAL BREZE 20.01.2020

23. januarja 2020

Strelska sekcija ŠRD Breza je 20. januarja 2020 organizirala in uspešno izpeljala Turnir v streljanju z zračno puško. Turnir je bil odprtega tipa. Potekal na strelišču telovadnice TVD Partizan v Vavti vasi. Udeležba je bila izvrstna, sodelovalo je namreč 24 strelcev, 19 moških in 5 žensk. Na turnirju je sodelovalo ...Več »