23. januarja 2020

TURNIR V STRELJANJU Z ZRAČNO PUŠKO ZA POKAL BREZE 20.01.2020

Strelska sekcija ŠRD Breza je 20. januarja 2020 organizirala in uspešno izpeljala Turnir v streljanju z zračno puško. Turnir je bil odprtega tipa. Potekal na strelišču telovadnice TVD Partizan v Vavti vasi. Udeležba je bila izvrstna, sodelovalo je namreč 24 strelcev, 19 moških in 5 žensk. Na turnirju je sodelovalo več članov naslednjih društev: ŠRD Breza, DU Prečna, SD Gorjanci, SD Straža in nekaj posameznikov.

Obveščam vas o zmagovalcih v moški konkurenci:

1. SIMON BOBNAR 179 krogov
  2. MARJAN BECELE 174 krogov
  3. DRAGO CELIČ 174 krogov

in zmagovalkah v ženski konkurenci:

1. DARJA PAVLIN 152 krogov
  2. DARJA STOPAR 141 krogov
  3. VANJA KAVŠČEK 136 krogov

O ostalih doseženih mestih na turnirju so obveščeni tekmovalci. Podelitev pokalov bo v ponedeljek, 3. februarja 2020, v telovadnici TVD Partizan v Vavti vasi, ob 19.30 uri.

Lep strelski pozdrav,

Vanja Kavšček

Delavnica VGC Skupaj

23. septembra 2021