04. januarja 2019

V občini Straža najmlajše obiskal dedek mraz

V občini vsako leto poskrbimo, da naše najmlajše obdari Dedek Mraz. Tako je bilo tudi letos. Z Društvom prijateljev mladine »Mojca« smo 21.12.2018 v Kulturnem domu pripravili nepozabno popoldne za otroke saj so otroci ob programu resnično uživali in tudi sodelovali. V letošnjem letu smo poskrbeli za obdaritev 250 otrok. Vsi so se srečali s pravljičnem možem, lahko pa so se z njim tudi slikali. Otroci so od Dedka Mraza prejeli praktično darilo za njihovo pridnost pa jih je nagradil še z čokolado. Dedka Mraza, otroke, njihove starše in stare starše je pozdravil tudi župan Dušan Krštinc in jim zaželel srečno, zdravo ter uspešno novo leto.

Evropski teden mobilnosti 2020 - Predstavitev sistema za izposojo koles

16. septembra 2020

V sklopu dogodkov ob Evropskem tednu mobilnosti, smo danes, na parkrišču pred občinsko stavbo v sodelovanju z MO Novo mesto predstavili njihov že uveljavljen sistem izposoje koles GoNm. S tem namenom so nas obiskali predstavniki MO Novo mesto skupaj s podžupanom Boštjanom Groblerjem. Zaznali smo, da je postalo kolesarjenje še posebej ...Več »

90-letnica gospe Marije Pureber