18. november 2016

Varovalna ograja v Praprečah in Novi gori

VAROVALNA OGRAJA V PRAPREČAH IN NOVI GORI

Prejšnji teden je izvajalec rednega vzdrževanja cest postavil varovalno ograjo ob potoku v Praprečah v dolžini 32 m, s čimer je izboljšana varnost pred izletom vozil oziroma zagotovljena varnost pešcev v času naraslega potoka.

Varovalna ograja v dolžini 140 m je bila postavljena tudi ob cesti v Novo goro iz strani Prečna. S tem je povečana varnost prometa po tej cesti, zlasti v času zimskih razmer.

WP_20161103_001     WP_20161103_004    WP_20161117_001

Sestanek župana s predstavniki CI Zalog - Loke

27. julij 2017

Sestanek župana s predstavniki CI Zalog - LokeVčeraj, 26. 07. 2017 je imel župan na sedežu občine sestanek s petimi predstavniki Civilne iniciative Zalog-Loke, kjer so se dogovorili o skupnem delovanju pri reševanju problematike v zvezi s požarom v podjetju Ekosistemi d.o.o. in dejavnostmi, ki se odvijajo na območju bivše ...Več »

Obisk predsednika vlade v podjetju Ekosistemi d.o.o.

27. julij 2017

Obisk predsednika vladePredsednik vlade Miro Cerar  je včeraj, 26. 07. 2017 skupaj z ministrico za okolje in prostor Ireno Majcen obiskal pogorišče in si ogledal v nedavnem požaru uničeno podružnico podjetja Ekosistemi. Cerar se je najprej zahvalil vsem gasilcem in vsem drugim, ki so požrtvovalno pomagali gasiti ta zelo zahteven požar. Poudaril je, ...Več »

11. julij 2017

Dan na KrkiObčina Straža je s pomočjo domačih društev že osmo leto zapored drugi julijski vikend organizirala prireditve v okviru dogodkov Poletni dnevni v Občini Straža.Petkovo popoldne je bilo namenjeno našim najmlajšim, ki so uživali v muziklu Pepelka in poslikavi  obraza. V večernem času je na mostu potekal koncert vokalne ...Več »