21. aprila 2017

Voščilo ob občinskem prazniku

Drage občanke, dragi občani!

Najpomembnejše premoženje vsake skupnosti so njeni ljudje in boljši ko so ljudje, boljša je občina. Le s skupnimi močmi, enotnostjo, razumevanjem in strpnostjo bomo kos novim nalogam in izzivom prihodnosti. Z željo, da bi tudi v prihodnje skupaj ustvarjali sodobno in odprto občino, se Vam zahvaljujem za prizadevnost in sodelovanje in iskreno čestitam ob našem skupnem prazniku in desetletnici občine Straža.

Župan Dušan Krštinc,  občinska uprava in občinski svetniki

XII. posvet o delovanju skupnih občinskih uprav v Sloveniji

16. maja 2019

Občina Straža je v sredo, 15. maja. 2019 v Kulturnem domu gostila udeležence tradicionalnega XII. posveta o delovanju skupnih občinskih uprav v Sloveniji. Na posvetu so iz Ministrstva za javno upravo in predstavniki skupnih občinskih uprav predstavili letošnje aktivnosti, možnosti novih organizacijskih in vsebinskih rešitev po koncu prehodnega obdobja spremenjenega ...Več »