20. aprila 2020

Voščilo župana ob občinskem prazniku

Drage občanke in občani občine Straža!

Občina Straža praznuje 22. 4. občinski praznik, a letošnji je nekaj posebnega, saj ga ne bomo proslavili kot običajno. A tisto, kar nas povezuje vsa leta,  ste vi občani, ki ste najpomembnejše premoženje vsake skupnosti.  Z vztrajnostjo, trdim delom, medsebojnim razumevanjem lahko gradimo uspeh. Verjamem, da smo vsi skupaj ponosni na to, kar smo v letih samostojne občine ustvarili.

Veselimo se torej  uspehov, ne bodimo razočarani ob neuspehih, temveč še bolj odločno delajmo naprej in ob tem ne pozabimo spoštovati delovne dosežke v dobrobit vseh nas. Ponosni bodimo na naš »Kraj topline, zelenja in modrine« in ga tudi v prihodnje oblikujmo skupaj.

Iskrene čestitke in vse dobro ob občinskem prazniku.

Župan Občine Straža Dušan Krštinc

Voščilo župana Občine Straža Dušana Krštinca ob Dnevu državnosti

24. junija 2021

Voščilo župana Občine Straža Dušana Krštinca ob Dnevu državnosti   25. junija  praznujemo državljanke in državljani Slovenije Dan državnosti. Pred 30-imi leti smo Slovenke in Slovenci izkoristili zgodovinski trenutek in šli na svoje ter se odločili za samostojno in neodvisno Slovenijo. Zato vam spoštovane občanke in občani  skupaj s sodelavci občinske uprave iskreno čestitam ...Več »