Zahvala donatorjem in prostovoljcem

2017-ZAHVALA VD

20. seja Občinskega sveta Občine Straža - povzetek

21. februar 2018

Občinski svet je na svoji redni 20. seji, ki je bila v torek, 20. 02. 2018, na začetku potrdil mandat svetnici Simoni Franko, ki je nadomestila svetnika Andreja Petkoviča, kateri je na prejšnji seji podal svoj odstop. S potrditvijo njenega mandata je tako občinski svet spet popolnjen.Občinski svet je obravnaval ...Več »

Smučarske tekaške proge v Novem mestu in okolici

09. februar 2018

MINI_BROSURA_SMU_TEK_PROGE_tiskVeč »

Sestanek vandalizem v občini Straža

31. januar 2018

Danes je na sedežu občine potekal sestanek o vandalizmu, ki smo mu bili v zadnjem času priča v naši občini. Sestanku so poleg župana, direktorice občinske uprave in delavca v režijskem obratu občine prisostvovali tudi predsednica varnostnega sosveta, komandir Policijske postaje Dolenjske Toplice ter vodja in redarja iz Medobčinskega inšpektorata ...Več »

Defibrilator na mladinskem domu Drganja sela

25. januar 2018

Defibrilator na mladinskem domu Drganja selaNa mladinski dom Drganja sela smo pred vhod, montirali zunanji defibrilator. Sredstva za postavitev smo zagotovili iz občinskega proračuna in sredstvi  Ministrstva za zdravje. V petek, 26.1.2018 ob 19. uri bo Franci Kokalj dr. med., predstavil uporabo  AED.Več »

Urejanje ekoloških otok po občini

25. januar 2018

Urejanje ekoloških otok po občiniDelavci režijskega obrata urejajo - ograjujejo ekološke otoke po občini Več »

Obnova prostorov v Domu partizana

18. januar 2018

Obnova prostorov v Domu partizana  Več »

Projekt Komunale Novo mesto - »RECI(kliram) – naravi DA«

18. januar 2018

Projekt Komunale Novo mesto - »RECI(kliram) – naravi DA«Projekt e-cikliranje    Več »

Vandalizem v Občini Straža

17. januar 2018

Vandalizem v Občini StražaV Straži smo se v zadnjih tednih srečali z več primeri vandalizma, ki ga v občini sicer nismo vajeni.  Nepridipravi so poškodovali koše ter klopi na sprehajalni poti ob reki Krki, poškodovani in uničeni pa so bili tudi razstavni panoji na katerih so bili predstavljeni arhitektski projekti. Občane  ...Več »

Zahvala donatorjem in prostovoljcem

17. januar 2018

Zahvala - Društvo Mojca2017-ZAHVALA VDVeč »

Požar kontejnerja za smeti na "šolski poti" v Vavti vasi

16. januar 2018

Požar kontejnerja za smeti na "šolski poti" v Vavti vasiVčeraj, 15. 01. 2018 ob 13.12 so gasilci PGD Vavta vas prejeli alarm za požar kontejnerja za smeti v Vavti vasi. Požar so pogasili štirje gasilci PGD Vavta vas z dvemi vozili. Uničeni so bili trije kontejnerji in nekaj cipres.     Več »